←   Všechny novinky

Výsledky soutěže MČR 2017

Kategorie – DÁMSKÝ SPOLEČENSKÝ ÚČES
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
MARIE

BUREŠOVÁ

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice 35 1.
MARTINA FROLKOVÁ Střední škola s.r.o. Uherské Hradiště 46 2.
MARTIN

KANIS

Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov – středisko Kadaň 57 3.
SIMONA

CHUPÍKOVÁ

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice 58 4.
BARBORA ZAPLETALOVÁ Severočeská střední škola s.r.o. Ústí nad Labem 59 5.
ZUZANA

ŠARIŠSKÁ

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

61 6.
HANA

YERMOLENKO

Střední odborné učiliště, Hluboš 63 7.
KLÁRA HASMANDOVÁ Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

66 8.
JULIE

ŠKAŘUPOVÁ

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

68 9.
SIMONA

KRUPILOVÁ

Střední škola technická a obchodní Dačice 72 10.
PETRA

DRAHOTOVÁ

Střední škola Pohoda, s.r.o. Litoměřice 73 11.
LENKA KRÁTKÁ Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD,

Znojmo s.r.o.

74 12.
KAROLÍNA DIETLOVÁ Střední odborné učiliště Domažlice 79 13.
VERONIKA DOLEŽALOVÁ Střední odborné učiliště, Hluboš 81 14. – 15.
KRISTÝNA

LEXOVÁ

Soukromá Střední škola a jazyková škola

s právem jazykové zkoušky České Budějovice

81 14. – 15.
JITKA

EHRLICHOVÁ

Střední škola s.r.o. Uherské Hradiště 82 16. – 17.
NIKOLA MÉSZÁROSOVÁ Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava 82 16. – 17.
KRISTÝNA SVOBODOVÁ Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň 87 18. – 19.
JARMILA

DRONGOVÁ

Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

87 18. – 19.
JAROSLAV

VLČEK

Střední odborné učiliště Domažlice

– místo poskytovaného vzdělávání Stod

93 20.
TEREZA

HORÁKOVÁ

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o. 101 21.

 

 

 

Kategorie – PÁNSKÝ STŘIH A STYLING
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
JAKUB

ŽUCHA

Severočeská střední škola s.r.o. Ústí nad Labem 38 1.
DOMINIK

HAIŠMAN

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň 51 2.
DOMINIKA KOPCOVÁ Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

53 3.
VĚRA

SVOBODOVÁ

Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

55 4.
ANETA

JANEČKOVÁ

Střední odborné učiliště Domažlice,

místo poskytovaného vzdělávání Stod

61 5. – 6.
IRENA

PEŠULOVÁ

Střední odborné učiliště Domažlice,

místo poskytovaného vzdělávání Stod

61 5. – 6.
PATRIK

MÚČKA

Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava 63 7.
KRISTÍNA HRUBOŇOVÁ Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava 64 8.
DENIS

MAXA

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň 66 9.
ADÉLA

PARČIOVÁ

Střední škola Bohumín, příspěvková organizace 68 10.
PETRA

PAVLOVÁ

Soukromá Střední škola a jazyková škola

s právem jazykové zkoušky České Budějovice

69 11.
KATEŘINA DZURCOVÁ Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

70 12. – 13.
KATEŘINA BEČVÁŘOVÁ Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice 70 12. – 13.
HEIDY

ŠÍMOVÁ

Střední škola technická, gas. a automobilní Chomutov

– středisko Kadaň

71 14. – 15.
KRYŠTOF

KRIŠTOF

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice 71 14. – 15.
PETR

VALENTA

VOŠ, Střední průmyslová škola a SOŠ řemesel a služeb Strakonice 79 16.
DOMINIKA BURDOVÁ Střední škola živnostenská Sokolov,

příspěvková organizace

84 17.
ALENA

JOROVÁ

Střední škola živnostenská Sokolov,

příspěvková organizace

88 18.

 

 

 

Kategorie – DÁMSKÝ STŘIH A STYLING
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
KATEŘINA PERNKOVÁ Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

47 1.
LUCIE

PLOJHAROVÁ

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice 48 2.
TEREZA BABILONOVÁ Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

49 3.
MARKÉTA

ZETKOVÁ

Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

65 4.
VĚRA

SVOBODOVÁ

Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

67 5.
TEREZA VÁPENÍKOVÁ Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

68 6.

 

 

 

Kategorie – FOUKANÁ, harmonie barevné extravagance
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
HELENA

CINEGROVÁ

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice 30 1.
JAKUB

FILIP

Střední škola Odry, příspěvková organizace 42 2.
ADÉLA

PARČIOVÁ

Střední škola Bohumín, příspěvková organizace 43 3.
PAVLA

BECHYŇSKÁ

Střední škola Pohoda, s.r.o. Litoměřice 57 4.
MONIKA

MICHNOVÁ

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

61 5.
TEREZA

SOLÁNSKÁ

Střední škola informatiky a řemesel,

Rožnov pod Radhoštěm

71 6.

 

 

 

Kategorie – BODY ART, malování na tělo
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
KATEŘINA REJZKOVÁ Střední škola Pohoda, s.r.o. Litoměřice 29 1.
MIRIAMA

SAMKOVÁ

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň 46 2.
LUCIE

ZEMÁNKOVÁ

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o. 55 3.
EVA

SAMKOVÁ

Střední škola – Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 74 4.

 

 

 

Kategorie – SOUTĚŽNÍ MAKE–UP
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
MARGARITA KRUPENIČOVÁ Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace 40 1.
BARBORA

GAVLASOVÁ

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

45 2.
JULIANNA

SKRONKA

Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava 50 3.
NATÁLIE

KUDELOVÁ

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

64 4.
MICHAELA

PROKOPOVÁ

Střední škola Pohoda, s.r.o. Litoměřice 69 5.
JANA

SLUSARČÍKOVÁ

Střední škola – Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 71 6.
DANIELA CHOVANČÁKOVÁ Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

75 7. – 8.
TEREZIE

DUNČEKOVÁ

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň 75 7. – 8.
MICHAELA

ŽVÁČKOVÁ

Pražská taneční konzervatoř a Střední odborná škola s.r.o. 83 9.
BIANKA

KYSELOVÁ

Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava 87 10.
TETIANA

LUKIIANCHUK

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň 100 11.
MONIKA

ŠIBRAVOVÁ

Pražská taneční konzervatoř a Střední odborná škola s.r.o. 103 12. – 13.
SIMONA

KUBAČKOVÁ

Střední odborné učiliště Domažlice 103 12. – 13.
TEREZA

VESELÁ

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace 110 14.
NATÁLIE

KROCOVÁ

Střední odborné učiliště Domažlice 111 15.

 

 

 

Kategorie – NAIL ART, zdobení nehtů
Jméno soutěžícího Zastupující škola soutěžícího Součet známek Výsledné umístění
ANNA

CARBOLOVÁ

Vyšší odborná škola zdravotnická

a Střední škola zdravotnická Praha 4

38 1.
TEREZA

VALOVÁ

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,

Frýdek Místek, příspěvková organizace

45 2.
JULIE

HRODĚJOVÁ

Vyšší odborná škola zdravotnická

a Střední škola zdravotnická Praha 4

58 3.